UROCZYSTE POZEGNANIE KLAS MATURALNYCH

Nie do wiary// Jak szybko płynie czas// Wczoraj mali// Dziś dorosły świat Wciąż pamiętam// Pierwszy szkolny dzień… Słowa piosenki "Ostatni raz z moja klasą" zespołu Menchaster towarzyszyły Wam, Drodzy Absolwenci, podczas apelu z okazji pożegnania klas maturalnych.

Akademia w dniu 27 kwietnia, choć może jedna z wielu jakie mogliście oglądać w ciągu roku, miała wyjątkowy charakter. Tego bowiem dnia po raz ostatni usłyszeliście dzwonek na lekcję, po raz ostatni zasiedliście na szkolnej widowni. Nic dziwnego, że nie na niejednym policzku ukazała się nieśmiała łza... Przecież tu, w murach tej szkoły przeżywaliście smak sukcesu, jak i gorycz porażki. Tu znaleźliście swoich przyjaciół, wspólnie poznawaliście otaczający świat.

Dziś, właśnie kończy się pewien etap Waszego życia, teraz czeka praca, studia, nowi koledzy i nauczyciele. Życie będzie stawiało przed Wami nowe problemy, których rozwiązanie okaże się coraz trudniejsze. Coraz częściej beztroską młodość przesłaniać będzie szara mgła codzienności. Wierzymy jednak, że będziecie powracać myślą do naszych wspólnych chwil, do spędzonych razem lat... I wówczas przypomnicie sobie słowa wspomnianej wcześniej piosenki; przyznacie, że nasza szkoła była jak majowy dzień!!!

Nauczyciele i Uczniowie


Powrót