DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2011

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w szkole miało miejsce stylizowane na galę wręczenia Oskarów przyznanie nagród najlepszym nauczycielom. Nie dość, że było sympatycznie, to jeszcze zabawnie. Nauczyciele „rywalizowali” w dziesięciu kategoriach, m.in. najlepszy scenariusz, reżyseria, najlepsza rola żeńska i męska, najlepsze dialogi, zdjęcia, produkcja, kostiumy i charakteryzacja.
Oprócz uhonorowania najbardziej zasłużonych pedagogów mieliśmy okazję zbadać swoją wiedzę w dwóch quizach: co powie nauczyciel w typowej dla siebie roli (qiuz wideo) oraz za jakich nauczycieli przebrali się uczniowie (quiz teatralny). Choć ta ostatnia konkurencja przeznaczona była dla Dyrekcji Szkoły, bawiliśmy się setnie wszyscy.
Imprezę przygotowali: Samorząd Uczniowski pod przewodnictwem pani Małgorzaty Mierzejewskiej-Krupińskiej (która zdobyła nagrody w dwóch kategoriach), Koło Teatralne pod opieką pana Andrzeja Sosnowskiego oraz pan Marcin Zimbicki, który był autorem scenariusza imprezy. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, pamiętajmy jednak, że w kategorii „ulubiony nauczyciel” wygrywa każdy z naszych profesorów.


Powrót