WIGILIA PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW - 2012

Jak pamiętacie, dziewiętnastego grudnia ubiegłego roku organizowaliśmy Wigilię dla obecnych i emerytowanych nauczycieli Szkoły. Długo przygotowana, okraszona wieloma próbami, spotkała się z fantastycznym przyjęciem. Raduje nas to ogromnie, gdyż jest już w zwyczaju, że właśnie Samorząd Szkolny i Koło Teatralne organizują spotkanie wigilijne, i nie ukrywamy, że z roku na rok chcemy podnosić poprzeczkę. Ogromnie cieszy nas również to, że nie zabrakło naszej Pani Dyrektor – Bogusławy Pieńkowskiej, bez której nie wyobrażaliśmy sobie spotkania, a istniało niebezpieczeństwo, że będzie musiała w tym czasie być w siedzibie Urzędu Dzielnicy. Nie zawiedli również uczniowie występujący w krótkim montażu słowno- muzycznym.

Przed występem słowo wstępne wygłosiła Pani Maria Peć, dyrektor. Witając wszystkich przybyłych, zaprosiła na część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem Pani Małgorzaty Mierzejewskiej- Krupińskiej. Przedstawienie było w iście rodzinnym stylu. Aktorzy wczuli się w swoje role i przekonująco je odegrali. Nie zabrakło przy tym elementów komicznych, które wzbudzały salwy śmiechu wśród publiczności. Na koniec przedstawienie zebrało zasłużone gromkie brawa. Po rozdaniu opłatków, nastąpiło składanie życzeń, uściski, buziaki…

Gościliśmy się przy wigilijnym stole dosyć długo, racząc się pysznościami i utrwalając te chwile na niezliczonych ilościach klatek fotograficznych.


Powrót