Wielkość tekstu:

Biblioteka

Biblioteka poleca

W listopadzie zachęcamy do czytania japońskich komiksów znanych pod serią Manga, które czyta się inaczej niż pozostałe komiksy.

Spotkanie z tego rodzaju książką może się okazać doskonałym  ćwiczeniem wzroku, jak również świetną zabawą.

Nowości czytelnicze

Serdecznie zapraszamy naszych czytelników  po nowości książkowe do biblioteki . W październiku proponujemy literaturę fantazy. Książki czekają na półkach i kuszą ciekawymi tytułami oraz kolorowymi okładkami.

Konkursy i aktywności biblioteczne

Z okazji zbliżającego się miesiąca października, który oficjalnie uznany jest za miesiąc bibliotek szkolnych zapraszamy wszystkich uczniów do włączenia się do różnych konkursów.

 

Bookcrossing

Drodzy czytelnicy!

Dzięki części Waszych książkowych darów w bibliotece szkolnej utworzony został „kącik” bookcrossingowy służący do wymiany książek. Ideą tej akcji jest, aby książka ciągle znajdowała się w obiegu i była czytana.

Nowości czytelnicze!

Drodzy Czytelnicy!

W bibliotece pojawiło się dużo nowych pozycji, które zostały pozyskane z Dzielnicowej Wypożyczalni Kompletów Książek.

Wszystkich miłośników mangi, kryminałów, sensacji, romansów, beletrystyki zapraszamy do szkolnej biblioteki!

Konkurs Walentynkowy

Zwiedzanie wystawy „Ballady i romanse. Adam Mickiewicz. 1822-2022”

W dniu 05.01.2023r. klasa 3ET wraz z wychowawcą p.Krzysztofem Biegałą i p. Justyną Pisarską uczestniczyła w zwiedzaniu wystawyBallady i romanse. Adam Mickiewicz. 1822-2022” w Bibliotece Publicznej m.st. Warszawy znajdującej się na ulicy Koszykowej 26/28.

Konkurs na znajomość potraw regionalnych

Przyjdź do biblioteki w dniach 19-20.01.2023 r., wypełnij kartę odpowiedzi składającą się z 10 pytań dotyczących dań regionalnych i zdobądź punkty za aktywność.

Zapraszamy do udziału w konkursie!!!!

i zachęcamy do wypożyczania książek tematycznych.