Wielkość tekstu:

Wydarzenia

Wycieczka Wrocław-Praga-Skalne Miasto-Karpacz

W dniach 16- 19 kwietnia 2024r. uczniowie klas 2DT, 2HO, 3AH i 2 BH wyjechali na czterodniową zieloną szkołę z Biurem Usług Turystycznych "Korneluk".

Jak łączyć naukę z pracą i pasją?

Uczeń klasy maturalnej 5HG-p Janek Jasiński pracuje w kręgielni w obsłudze gastronomicznej, ale w wolnym czasie pasjonuje się bowlingiem.

WYCIECZKA DO BERLINA

W dniach 5 - 8 marca 2024r. klasy turystyczne i hotelarskie miały okazję uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB w Berlinie, które skupiają reprezentantów krajów ze wszystkich kontynentów. W programie wycieczki zaplanowano również zwiedzanie Berlina i Poczdamu.

Dzień otwarty szkoły

11 kwietnia 2024r. zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY!

Spektakl "Friends" w Teatrze Capitol

Dnia  21 grudnia 2023r. klasy 1IO, 1GO, 1HO, 2BH uczestniczyły w pięknym, szalonym, roztańczonym oraz pełnym emocji i wzruszających piosenek musicalu w wykonaniu młodych artystów.

Zaproszenie na Andrzejki

Czyli spotkanie z tradycją i czarami ….

Biblioteka serdecznie zaprasza 29 listopada od 14.00 do 17:00 na magiczne popołudnie .

Wycieczka do Torunia

17 października klasa 4 ET była na całodniowej wycieczce w Toruniu. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach pieczenia pierników i poznali
smaki tradycyjnych wypieków.

Szkolenia zawodowe w ramach projektu RPO WM "Czas na dobry start zawodowy"

Od czerwca 2023r. w naszej szkole realizowany jest projekt unijny RPO WM "Czas na dobry start zawodowy". Uczniowie i nauczyciele realizują kursy i szkolenia zawodowe.